CP0010R1600KE663
MFR.Part #
CP0010R1600KE663
JLCPCB Part #
C1403139
Description
-65℃~+275℃ 10W 160mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS