CP00104R700KE66
MFR.Part #
CP00104R700KE66
JLCPCB Part #
C19342559
Description
-65℃~+275℃ 10W 4.7Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS