CP00103R900KE663
MFR.Part #
CP00103R900KE663
JLCPCB Part #
C1403223
Description
-65℃~+275℃ 10W 3.9Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS