CP00102K200JE663
MFR.Part #
CP00102K200JE663
JLCPCB Part #
C1403151
Description
-65℃~+225℃ 10W 2.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS