CP00102K200JE66
MFR.Part #
CP00102K200JE66
JLCPCB Part #
C19479783
Description
-65℃~+225℃ 10W 2.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS