CP00101K800KE66
MFR.Part #
CP00101K800KE66
JLCPCB Part #
C19328381
Description
-65℃~+225℃ 1.8kΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS