CP001015R00JE663
MFR.Part #
CP001015R00JE663
JLCPCB Part #
C1403307
Description
-65℃~+275℃ 10W 15Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS