CP001015K00KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP001015K00KE663
JLCPCB Part #
C1403304
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 10W 15kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS