CP001012R00KE66
MFR.Part #
CP001012R00KE66
JLCPCB Part #
C19622860
Description
-65℃~+275℃ 10W 12Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS