CP001012K00KE663
MFR.Part #
CP001012K00KE663
JLCPCB Part #
C1403278
Description
-65℃~+225℃ 10W 12kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS