CP001012K00KE66
MFR.Part #
CP001012K00KE66
JLCPCB Part #
C19455670
Description
-65℃~+225℃ 10W 12kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS