CP0010110R0KE66
MFR.Part #
CP0010110R0KE66
JLCPCB Part #
C19297751
Description
-65℃~+225℃ 10W 110Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS