CP00078R200KE66
MFR.Part #
CP00078R200KE66
JLCPCB Part #
C19579132
Description
-65℃~+275℃ 7W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS