CP00077R500KE66
MFR.Part #
CP00077R500KE66
JLCPCB Part #
C19473236
Description
-65℃~+275℃ 7.5Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS