CP00077K500KE66
MFR.Part #
CP00077K500KE66
JLCPCB Part #
C19298068
Description
-65℃~+225℃ 7.5kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS