CP00074R700KE66
MFR.Part #
CP00074R700KE66
JLCPCB Part #
C19400815
Description
-65℃~+275℃ 4.7Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS