CP000747K00JE663
MFR.Part #
CP000747K00JE663
JLCPCB Part #
C1402412
Description
-65℃~+225℃ 47kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS