CP00073R900JE66
MFR.Part #
CP00073R900JE66
JLCPCB Part #
C19518292
Description
-65℃~+275℃ 3.9Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS