CP00071K300KE66
MFR.Part #
CP00071K300KE66
JLCPCB Part #
C19525248
Description
-65℃~+225℃ 1.3kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS