CP00071K200KE66
MFR.Part #
CP00071K200KE66
JLCPCB Part #
C19575126
Description
-65℃~+225℃ 1.2kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS