CP0007160R0KE66
MFR.Part #
CP0007160R0KE66
JLCPCB Part #
C19505683
Description
-65℃~+225℃ 160Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS