CP0005R8200KE66
MFR.Part #
CP0005R8200KE66
JLCPCB Part #
C19358576
Description
-65℃~+275℃ 5W 820mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS