CP0005R7500KE663
MFR.Part #
CP0005R7500KE663
JLCPCB Part #
C1401130
Description
-65℃~+275℃ 5W 750mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS