CP0005R3300KE66
MFR.Part #
CP0005R3300KE66
JLCPCB Part #
C19575926
Description
-65℃~+275℃ 330mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS