CP0005R1800JE66
MFR.Part #
CP0005R1800JE66
JLCPCB Part #
C19573470
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS