CP00059K100KE663
MFR.Part #
CP00059K100KE663
JLCPCB Part #
C1401131
Description
-65℃~+225℃ 5W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS