CP00057K500JE663
MFR.Part #
CP00057K500JE663
JLCPCB Part #
C1401187
Description
-65℃~+225℃ 5W 7.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS