CP000575R00KE663
MFR.Part #
CP000575R00KE663
JLCPCB Part #
C1401181
Description
-65℃~+275℃ 5W 75Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS