CP00056K200KE66
MFR.Part #
CP00056K200KE66
JLCPCB Part #
C19524912
Description
-65℃~+225℃ 5W 6.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS