CP000562R00KE663
MFR.Part #
CP000562R00KE663
JLCPCB Part #
C1401165
Description
-65℃~+275℃ 5W 62Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS