CP000562R00KE66
MFR.Part #
CP000562R00KE66
JLCPCB Part #
C19455305
Description
-65℃~+275℃ 5W 62Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS