CP0005620R0KE66
MFR.Part #
CP0005620R0KE66
JLCPCB Part #
C19383042
Description
-65℃~+225℃ 5W 620Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS