CP00055K100KE66
MFR.Part #
CP00055K100KE66
JLCPCB Part #
C19486000
Description
-65℃~+225℃ 5.1kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS