CP0005470R0JE663
MFR.Part #
CP0005470R0JE663
JLCPCB Part #
C1401297
Description
-65℃~+225℃ 470Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS