CP000543R00KE663
MFR.Part #
CP000543R00KE663
JLCPCB Part #
C1401303
Description
-65℃~+275℃ 43Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS