CP00053R000KE66
MFR.Part #
CP00053R000KE66
JLCPCB Part #
C19528215
Description
-65℃~+275℃ 3Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS