CP000539K00KE66
MFR.Part #
CP000539K00KE66
JLCPCB Part #
C19335165
Description
-65℃~+225℃ 39kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS