CP00052R200KE66
MFR.Part #
CP00052R200KE66
JLCPCB Part #
C19517974
Description
-65℃~+275℃ 2.2Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS