CP00052R000KE66
MFR.Part #
CP00052R000KE66
JLCPCB Part #
C19466920
Description
-65℃~+275℃ 2Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS