CP00052K200KE663
MFR.Part #
CP00052K200KE663
JLCPCB Part #
C3463937
Description
-65℃~+225℃ 2.2kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS