CP000527K00KE663
MFR.Part #
CP000527K00KE663
JLCPCB Part #
C1401355
Description
-65℃~+225℃ 27kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS