CP000527K00KE66
MFR.Part #
CP000527K00KE66
JLCPCB Part #
C19468565
Description
-65℃~+225℃ 27kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS