CP0005270R0KE663
MFR.Part #
CP0005270R0KE663
JLCPCB Part #
C1401364
Description
-65℃~+225℃ 270Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS