CP000525R00KE1485
MFR.Part #
CP000525R00KE1485
JLCPCB Part #
C1486236
Description
-65℃~+275℃ 25Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS