CP000520R00KE66
MFR.Part #
CP000520R00KE66
JLCPCB Part #
C19341601
Description
-65℃~+275℃ 20Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS