CP00051R500KE66
MFR.Part #
CP00051R500KE66
JLCPCB Part #
C19419501
Description
-65℃~+275℃ 1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS