CP00051R500JE66
MFR.Part #
CP00051R500JE66
JLCPCB Part #
C19511381
Description
-65℃~+275℃ 1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS