CP00051K200KE663
MFR.Part #
CP00051K200KE663
JLCPCB Part #
C1401118
Description
1.2kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS