CP0005150R0KE66
MFR.Part #
CP0005150R0KE66
JLCPCB Part #
C19512834
Description
-65℃~+225℃ 150Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS