CP000510K00KE663
MFR.Part #
CP000510K00KE663
JLCPCB Part #
C3351126
Description
-65℃~+225℃ 10kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS